Nauka Języka Angielskiego

NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Podróże do Letterlandu -angielski dla dzieci w wieku 3-9 lat
Konwersacje
Tech Talk – rozmówki techniczne
English Mama – angielski dla kobiet z dziećmi w wieku 2-5 lat

Podróże do Letterlandu – angielski dla dzieci w wieku 3-9 lat

English CREDO oferuje możliwość nauki języka angielskiego z programem Fix-it-Phonics wydawnictwa Letterland. Jest to program nauczania języka angielskiego, który nie tylko uczy języka angielskiego, ale również ćwiczy słuch fonematyczny, przygotowuje do pisania i czytania, a dzieciom w wieku szkolnym pomaga utrwalać kształt i kierunek liter. Zawiera liczne piosenki i atrakcyjne zadania dydaktyczne oraz materiały w formie multimedialnej, które sprzyjają utrwalaniu nauczanych treści. Kształcenie przebiega multisensorycznie, z zastosowaniem metod TPR (Total Physical Response). Nauka ma charakter zabawy, a uczniowie chętnie uczestniczą w zajęciach i wiele z nich zapamiętują.

Aby poznać próbki programu zapraszam do odwiedzenia strony  programu Letterland oraz do obejrzenia krótkiego filmu oraz wypróbowania zalet materiałów multimedialnych przez odwiedzenie strony i wybranie na stronie opcji „watch clip”, następnie „Letters”, a potem litery „s” oraz innych opcji multimedialnych.

English CREDO prowadzi zajęcia programu Letterland w swojej siedzibie, jak również na terenie szkół i przedszkoli.

Dodatkowe informacje o ofercie znajdują się w zakładkach: kalendarz i cennik.

Zapisy drogą e-mailową: admin@englishcredo.pl

Letterland

Konwersacje

Ponieważ nabranie wprawy w posługwaniu się językiem obcym wymaga ćwiczeń praktycznych, English CREDO oferuje indywidualne konwersacje w języku angieslkim, dla osób w różnym wieku. Zajęcia odbywają się w siedzibie English Credo, jak również w miejscu zamieszkania uczestnika zajęć.

Dodatkowe informacje o ofercie znajdują się w zakładkach: kalendarz i cennik.

Zapisy drogą e-mailową: admin@englishcredo.pl

Tech Talk – rozmówki techniczne

Grupowe konwersacje techniczne, inżynieryjne oraz motoryzacyjne to oferta skierowana do osób zainteresowanych rozwijaniem swoich umiejętności w zakresie mówienia na tematy dotyczące samochodów, motocykli, silników, jak również budowli, konstrukcji, projektów, rysunków technicznych itp. Zapraszamy na nie szczególnie tych, którzy szukają okazji do prowadzenia konwersacji z osobą anglojęzyczną, ale lepiej czują się w grupie niż na lekcjach indywidualnych. Zajęcia odbywają się w siedzibie English Credo.

Dodatkowe informacje w zakładce: kalendarz.

Zapisy drogą e-mailową: admin@englishcredo.pl

English Mama – angielski dla kobiet z dziećmi w wieku 2-5 lat

Wiele kobiet pozostających w domu z uwagi na zajmowanie się małym dzieckiem ma dużą potrżebę samorealizacji i samorozwoju. English CREDO pragnie wspierać je w tych dążeniach i zapewnić im możliwość uczenia się języka angielskiego w sposób sprzyjający jednoczesnemu uczeniu się tego języka przez ich dzieci. Z tego właśnie z tego powodu oferujemy zajęcia w ramach autorskiego programu Eglish Mama, który pozwoli wszystkim Paniom z porzytkiem zagospodarować okres intensywnej opieki nad małym dzieckiem. Zajęcia odbywają się w siedzibie English Credo.

Dodatkowe informacje na temat zajęć można znaleźć w zakładce: kalendarz.

Zapisy drogą e-mailową: admin@englishcredo.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s